Moterys meluoja geriau Video
TV Laidu ir serialu archyvas
TV Programa
Prisijunk Prie Facebook Grupes
TV KANALŲ ARCHYVAS
Kanalas įkurtas 1995 m. kovo 1 d. Žiūrovams pateikia iš esmės pramoginę programą, kurią sudaro dienos serialai ir itin patraukli vakaro programa: populiarumą išsikovojusios autorių laidos ir naujausi užsienio serialai bei vaidybiniai filmai. Šiuo metu, TV3 kanalas rodomas Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje.
Lietuvos nacionalinio radijos ir televizijos misija - teikti Lietuvos visuomenei tikslią, objektyvią ir subalansuotą informaciją, kokybiškas šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas. Taip pat skelbia informaciją apie Lietuvą ir pasaulį, supažindina visuomenę su Europos ir pasaulio kultūros įvairove bei šiuolaikinės civilizacijos pagrindais.
Baltijos televizija (BTV) – nacionalinis televizijos kanalas, įsikūręs Vilniuje. Kanalas įkurtas 1993 m. BTV transliuoja 24 valandas per parą, transliacijos aprėptis - 80 proc. Lietuvos teritorijos. Programą sudaro pramoginės, informacinės ir pažintinės laidos, filmai ir serialai.
Lietuvos ryto televizija - bendro formato televizijos kanalas, besiorientuojantis i visą auditoriją. Rodo populiariausius užsienio serialus, filmus, žiūrovų simpatijas pelniusias ir patyrusių žurnalistų ruošiamas autorines laidas bei aukščiausio lygio krepšinio rungtynes. Svarbi Lietuvos ryto televizijos programos dalis – žinios iš Lietuvos ir pasaulio.
Ypatingos kūrybinio darbo filosofijos ir nuolatinio pažangių technologijų diegimo dėka Balticum televizija tapo viena žinomiausių regioninių televizijų Lietuvoje. Tad, šiandien Balticum televizija tai: 100% originali televizijos programa; svarbiausios bei aktualiausios žinios apie kraštą kiekvieną darbo dieną; tiesioginės aktualijų ir diskusijų laidos, įdomūs pašnekovai, publicistika, pramogos;
TV6 – specializuotas tarptautinio televizijos tinklo „VIASAT broadcasting group“, valdomo didžiausio pramogų verslo grupės „Modern Times Group“ (MTG), televizijos kanalas, orientuotas į jaunimą. Kaip skelbiama oficialiame TV6 tinklalapyje, TV yra jauno, aktyvaus, azartiško žmogaus televizija. Šiek tiek išdykusi, šiek tiek įžūli, bet visad linksma ir įdomi. Tarp programų vyrauja muzikinės bei sporto laidos, animacija, vaidybiniai filmai bei serialai.
S plius (Šiaulių regiono televizija S plius) - regioninis televizijos kanalas, transliuojamas nuo 1996 metų. S plius televizijos programą gali žiūrėti Šiaulių, Radviliškio, Kuršėnų, Kelmės ir kitų maždaug 40 kilometrų spinduliu nuo Šiaulių nutolusių miestelių gyventojai.