Moterys meluoja geriau Video
TV Laidu ir serialu archyvas
TV Programa
Prisijunk Prie Facebook Grupes

Kanalai :: TV3 :: Moterys meluoja geriau

Moterys meluoja geriau:Vaizdo įrašų: #241
Atnaujinta prieš: 5 m.
Galerija Aprašymas

Tai – 7 sezonus besitesiantis pasakojimas apie labai gražią ir naivią merginą Jolantą iš provincijos, kuri atvažiuoja užkariauti sostinės. Vilniuje ji karštai pamilsta vieną vyruką ir nė neketina paisyti patyrusių draugių, norinčių įkrėsti jai proto, pamokymų. Netrukus gražuolė Jolanta pradeda itin brangiai mokėti už savo naivumą…

Esamos Moterys meluoja geriau Laidos:
Sezonas: 2013 Serija #67: 2014 Gegužės 13 - Aferistas kunigėlis Benediktas gan įtikinamai apgaudinėja patiklius piliečius siūlydamas solidžias palūkanas už jam patikėtus pinigus. Tačiau likimas pabando paeksperimentuoti. Jis šventąjį apgaviką supažindina su apsukriąja Meda.
Sezonas: 2013 Serija #66: 2014 Gegužės 12 - Oksana pergyvena dėl Roberto, kuris, nešinas gėlyte, buvo atėjęs pas ją susitaikyti, bet įsiplieskęs konfliktas tarp Kosto ir Galinos taip ir neleido jiems pasikalbėti.
Sezonas: 2013 Serija #65: 2014 Gegužės 8 - Ugnė susiruošia apvogti Edmundo namus. Tačiau nusikaltimo metu įvyksta nenumatytas dalykas – pati vagilė patenka į bėdą. Ji pagrobiama tiesiog prie Edmundo namo durų.
Sezonas: 2013 Serija #64: 2014 Gegužės 7 - Donatas Marijui parodo pas Ugnę rastus brėžinius. Abu vyrai vieningai nutaria, kad tai – Edmundo namo planas. Marijus neįžvelgia nieko įtartino ir pasidžiaugia savo dukros braižybos sugebėjimais.
Sezonas: 2013 Serija #63: 2014 Gegužės 6 - Viktorija nėra įsitikinusi, ar Ligitos ketinimas tekėti už jos sūnaus Vovkos, yra doras. Ji mano, kad šios vedybos tai tik geras būdas iš Vovkos išvilioti butą. Todėl, norėdama apsisaugoti nuo bet kokių galimų Ligitos pinklių, mama liepia Vovkai perrašyti gyvenamąjį būstą Adamui.
Sezonas: 2013 Serija #62: 2014 Gegužės 5 - Vovka sužino, kad Ligita laukiasi vaikelio. Vyras devintame danguje – jis taps tėvu. Todėl Vovka nieko nelaukdamas nuskuba pas Ligitą ir pasiūlo jai tuoktis.
Sezonas: 2013 Serija #61: 2014 Balandžio 30 - Ligita, atlikusi tyrimus, sužino, kad laukiasi vaikelio. Moteris išsigąsta ir pradeda svarstyti apie nėštumo nutraukimą. Draugė bando ją atkalbėti nuo tokio neapgalvoto žingsnio.
Sezonas: 2013 Serija #60: 2014 Balandžio 29 - Galina su kunigėliu Benediktu labai smagiai praleidžia vakarą – moteris net šiek tiek padaugina alkoholio... Kostas netenka žado užklupęs žmoną ir kunigėlį gana abejotinoje situacijoje.
Sezonas: 2013 Serija #59: 2014 Balandžio 28 - Edmundas pasako Česlovui, kad visi jo nutapyti paveikslai sudegė. Menininkas su siaubu supranta – visas jo gyvenimo darbas virto pelenais. Jis nemato kitos išeities kaip tik pasitraukti iš gyvenimo savo noru.
Sezonas: 2013 Serija #58: 2014 Balandžio 23 - Robertas ateina į Oksanos namus, vedinas ketinimų išsiaiškinti judviejų santykius. Tačiau moteris neketina nieko aiškintis ir neleidžia Robertui net peržengti savo namų slenksčio.
REKLAMA


TV vaizdo įrašų archyvas internete

TV serialų bei laidų video archyvas internete