Moterys meluoja geriau Video
TV Laidu ir serialu archyvas
TV Programa
Prisijunk Prie Facebook Grupes
PUSLAPIO POLITIKA

Į mūsų paslaugų teikimo sąlygas turi būti atsižvelgta ir laikomasi jų visada naršant HyperTV.lt. Pradedant naršyti HyperTV.lt ar kitaip naudotis šios svetainės funkcijomis, jūs vienareikšmiškai sutinkate su šiomis ir kitomis sąlygomis, vyraujančiomis šiuo ar bet kuriuo metu ateityje.

Santykiai tarp jūsų (vartotojo) ir mūsų (Hypertv.lt) yra tik tokie, kad mes pateikiame jums prieigą prie nuorodų, video medžiagos iš medijos šaltinių. Šis pateikimas yra grynai nekomerciniais tikslais.

HyperTV.lt teikia nekomercines paslaugas, kurios jums suteikiamos nemokamai. Mes nesuteikiame jums garantijų, kad paslaugos bus kokybiškos, greitos ar visada prieinamos.

HyperTV.lt yra 100% legalus projektas. Jame retransliuojamos bylos rastos iš puslapių, kurie leidžia vaizdo įrašų retransliaciją (pvz. YouTube®, TV3play®, Zebra® ir kt.). HYPER TV į vaizdo įrašų talpyklas neįkelinėjo, neįkelinėja ir neįkelinės autorinių teisių apsaugotų bylų. HYPER TV neatsako už transliuojamas bylas iš kitų puslapių. Jei turite kokių teisinių klausimų ar nusiskundimų, prašome susisiekti su atitinkamais vaizdo įrašų laikytojais.

HyperTV.lt yra įsipareigojusi saugoti jūsų privatumą. Mes neparduodame ar kitais būdais neviešiname jūsų asmeninę informaciją. HyperTV.lt nerenka jokios asmeninės informacijos apie jus, išskyrus tuos atvejus, kai kryptingai ir sąmoningai jūs mums ją pateikiate.

REKLAMA